O MNIE

Nazywam się Ania Andrysiak-Szymańska i jestem dietetykiem oraz psychodietetykiem.

Pomagam osobom, które chcą skutecznie schudnąć. Kluczem do tego jest nie tylko przygotowanie indywidualnego planu żywieniowego, czy też zmiana przyzwyczajeń dotyczących odżywiania, ale również dotarcie do przyczyny i źródła problemu – jego zrozumienie pozwala na skuteczniejszą walkę i precyzyjne dobranie metod prowadzących do celu.
Doświadczenie zdobyte podczas niezliczonej liczby godzin pracy z podopiecznymi pozwoliło mi wyodrębnić jedynie te metody, które mają największy sens, gdy zależy Ci, żeby Twój efekt był trwały.

Nie idę na skróty. Nie daję Ci krótkotrwałych efektów.

Razem z Tobą poszukuję przyczyny problemu i do tego dobieram rozwiązania. Nie stosuję półśrodków i tymczasowych rozwiązań.

O czym mogę Cię zapewnić?

1.

O tym, że uzyskasz wsparcie, zrozumienie i uwierzysz, że w końcu jesteś na dobrej drodze! A także o tym, że praca, której się podejmiesz, zaowocuje zmianą nie tylko w Twoim wyglądzie, ale również samopoczuciu.

2.

Nie musisz nastawiać się na wyrzeczenia – udowodnię Ci, że zdrowe żywienie i skuteczne odchudzanie nie wymaga od Ciebie rezygnacji ze wszystkiego, co lubisz – a jedynie znalezienia równowagi 🙂

3.

Nie ma ludzi przegranych. Każdy może wznieść i podnieść się, niezależnie, ile razy próbował i w którym miejscu się znajduje. Warunek jest tylko jeden – chęć do podjęcia działania.

4.

Moja misja jest prosta – pokazać Ci, że dieta to nie wszystko – a jedynie jedno z wielu narzędzi, które pozwoli osiągnąć Ci trwały efekt. Dzięki temu przekonasz się, że trwałe odchudzanie nie jest tylko dla wybranych.

Czy tylko odchudzanie?

Absolutnie nie. Znajdziesz u mnie wsparcie w żywieniu w insulinooporności, chorobach tarczycy, endometriozie, PCOS, cukrzycy, czy też chorobach jelit. Tak naprawdę wiele z tych przypadków współwystępuje z otyłością, jeśli więc chcesz schudnąć, bo cierpisz na któreś schorzenie – spokojnie, połączymy wszystko razem.

A prywatnie…

Jestem zakochana w górach, rowerze, wszystkich kotach tego świata (sama mam pod opieką dwójkę), przyrodzie i gwiazdach (i to dosłownie – uwielbiam astronomię). Lubię szukać rozwiązań i uświadamiać sobie wpływ psychiki człowieka na różne aspekty jego funkcjonowania – i to na tyle, że w najbliższym czasie chcę uzupełnić swoją “lukę” studiami z psychologii.

Skontaktuj się ze mną

Wrocław

Dawcy Zdrowia, ul. Jemiołowa 26-28

Telefon do rejestracji: 796 331 405

Rawicz

Centrum Pielęgnacji, ul. 17 stycznia 3

Żmigród

Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Ambulatoryjnego, ul. Lipowa 4